(הדור האחרון)PatrolMaster 1296P UHD גוף מצלמה עם אודיו (build-64GB), 2 אינץ, ראיית לילה, עמיד למים, עמיד הלם, גוף שחוקים מצלמה עם עיצוב קומפקטי, המשטרה המצלמה על אכיפת החוק.
טרי

(הדור האחרון)PatrolMaster 1296P UHD גוף מצלמה עם אודיו (build-64GB), 2 אינץ, ראיית לילה, עמיד למים, עמיד הלם, גוף שחוקים

ILS 43.80

זה נגיש להזמנה

[קומפקטי אחד-כפתור עיצוב] : Patrol Master גוף שחוקים המצלמה ייחודי אולטרה קומפקטי, דק עם עיצוב מלוטש נראה מובנה בעובי 2 מ " מ תצוגת LCD ו-כפתור אחד מבצע את התכונה.עם כפתור אחד מבצע עיצוב תכונה זו, משתמשים יכולים בקלות להקליט קטעי וידאו/audios, לוקח תמונות, הפעלה/כיבוי, שינוי רזולוציה/גודל תמונה פשוט על ידי לחיצה על הלחצן המתאים. [ראיית לילה & אולטרה רחב זווית] : -גבוהה itensity נוריות אינפרא אדום, Patroal Master גוף שחוקים המצלמה יכולה ללכוד ברור צילומים עם זיהוי פנים של עד 33 מטר ב-super אור נמוך.עם 170 מעלות זווית רחבה במיוחד, הוא יכול ללכוד הרבה יותר מידע על הסצינה החשובה ליד ידי. [חיי סוללה ארוכים] : עם המובנה 3000m Ah סוללה נטענת, הוא מספק 40 שעות של המתנה משך 18 שעות 1080p צילום, 20 שעות 720p צילום, 10000 תמונה יריות, 10+ שעות של הקלטת אודיו על טעינה מלאה. [עמיד למים & SHOCKPROOF] : Patrol Master גוף מצלמה עם IP67 עמיד למים, דירוג יציב shockproof חומרים מציע אדיר מים, הלם ההתנגדות אשר הוא אידיאלי עבור מאבטח, שוטר ו סדרנים מקורה, heaby-חובה שימוש חיצוני. [אחסון & בטיחות] : עם מאבטח תכונה מובנית אחסון, Patrol Master גוף המצלמה מספק הקלטה רציפה של צילומים, ללא כל דאגות.כל מרואיינים, תמונות, קבצי שמע יכול להיות מועברים בקלות ולא משותף עם התקנים אחרים, כגון מחשב, באמצעות כבל ה-USB המצורף.שים לב : בהתחשב בצרכים של אכיפת החוק,להקליט קטעי וידאו,תמונות וקבצי שמע רק יכול למחוק דרך חיבור למחשב באמצעות כבל USB. 1296 P (2034 x 1296) אינפרא-אדום לראיית לילה משטרה גוף המצלמה גוף שחוקים מצלמת אבטחה IR מצלמת עם 64 GB זיכרון מובנה תמיכה וידאו/אודיו הקלטה. (בבקשה לקרוא את התיאור לפני שאתה מבצע הזמנה. כדי למנוע התנגשויות את מטרת השימוש.).

מאפיינים בסיסיים

הם גם קונים עם המוצר הזה.